Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchemNově vybudované víceúčelové hřiště je situováno ve starém pískovcovém lomě , umístění hřiště do pískovcového lomu tvoří jedinečné unikátní spojení. Povrch hřiště tvoří umělá tráva s křemičitým pískem. Půdorysných rozměrů 32 x 18 m. Celková plocha hřiště je 576 m2 Hřiště nabízí provozování sportu jako volejbal, malou kopanou, tenis, floorbal,nohejbal….. Škála možností je opravdu široká. Hřiště lze využít na sportovní akce, volno časové aktivity V zimních měsícíh lze hřiště zamrazit a využít jako přírodní ledovou ploch.

Multifunkční hřiště
60 min. 100 Kč

Dětské hřiště


Pro vaše děti jsem vybudovaly nové dětské hřiště, které je jako víceúčelové hříště situováno ve starém pískovcovém lome. Jako dopadový povrch je použit křemičitý písek, takovéto obrovské pískoviště najdete jenom u nás. Dále je dětské hřiště osazeno věží se skluzavkou, pružinovými houpadly, vahadlovou houpačkou a multifunkčním jehlanem. Pro váš odpočinek je hřiště osazeno lavičky.

Tělocvična


Tělocvična s umělým povrchem o rozměrech 6 x 9 m. Vhodná pro volno pohybové aktivity a sportovní využití, různé hry, soutěže, tanec apod. K dispozici je drobné vybavení jako:

  • podložky na cvičení
  • žebřiny
  • velké míče (gymball)
  • žíněnky ap.

Tělocvična
60 min. 150 Kč

Posilovna


Posilovna s plnohodnotným vybavením pro všechny klienty. Na své si přijdou jak vyznavači těžkých činek, tak milovníci aerobních aktivit. Posilovna je ozvučena.

Posilovna
60 min. 40 Kč