Welness

Ubytování Budislav - Ubytovací hostinec Na Skalách - wellness

 

Finská sauna je bezesporu po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost. Po těžkém dni v práci je finská sauna určitě perfektním prostředkem k relaxaci, kromě toho posiluje obranyschopnost organismu nebo dokonce fyzickou kondici. Pobyt v sauně má vliv především na zvyšování odolnosti organismu. Intenzivní pocení pomáhá orgánům zbavovat se škodlivých látek. Na zdraví člověka má tedy bezesporu blahodárné účinky Pravidelné návštěvy sauny zvyšují otužilost organismu a jeho odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích, povzbuzuje a vylepšuje nervové i hormonální funkce a umožňují organismu zbavovat se ve zvýšené míře škodlivých zplodin látkové přeměny.

Klubová Vířivka (whirlpool) je relaxační zařízení pracující na principu hydroterapie kombinující podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem. Hydroterapie kromě toho, že uvolňuje svalový tonus, také vylaďuje metabolismus, odstraňuje napětí a stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Prokázán je rovněž její pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti, formování postavy a odstraňování celulitidy. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkové ozdravení, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém a zamezuje vzniku civilizačních chorob. Prospívá pohybovému aparátu, posiluje a zpevňuje svaly, úpony šlach a klouby.
Vířivá vana s plně elektronickým ovládáním, je navržena pro 5 osob. Teplota vody se pohybuje okolo 36,5°C, na přání však můžeme teplotu zvýšit či snížit.

Ceník – 1 osoba

Klubová vířivka 20 min. 250 Kč
Sauna 120 min. 350 Kč

Ceník pro skupinu 

Klubová vířivka 20 min. (2 – 5 osob) 150 Kč/1 osoba
Sauna 120 min. (2 – 4 osoby) 200 Kč/1 osoba